Share Week 2017 – Twórcy polecają twórców

Share Week jest już 6 edycją autorskiego projektu Andrzeja Tucholskiego w myśl, której blogerzy polecają blogerów, youtuberzy  youtuberów, a podcasterzy podcasterów. Często wspominałem, że chce stworzyć społeczność ludzi ambitnych, którzy nie boją się gonić za swymi marzeniami i wzajemnie się motywują, dlatego też postanowiłem wziąć udział w tym projekcie. Jest to dobra okazja by podzielić się z wami osobami, które w jakimś stopniu mnie zainspirowały, sprawiły, że mogę stać się lepszą wersją siebie, a jak wiadomo, by rozwijać się jako człowiek, trzeba czerpać od ludzi „lepszych” od siebie. Oto moje trzy typy:

 

V1ncent –  Nigdy nie miałem problemów z kobietami. Zawsze mi „jakoś” szło. Blog Vincenta otworzył przede mną zupełnie nową furtkę. Stałem się przede wszystkim świadomym wielu czynników, które są niezbędne w relacjach damsko – męskich. Autor bloga był młodym, zagubionym i zakompleksionym chłopcem – jak sam o sobie pisał. Przestało mu to odpowiadać. Zwyczajnie w świecie się wkurwił i zaczął działać. Metodą prób i błędów stał się w mych oczach ekspertem w relacjach z płcią piękną. Swoim doświadczeniem dzieli się ze swymi czytelnikami. Jego blog to nie tylko tematyka uwodzenia. To przede wszystkim zdrowe podejście do życia, przemyślenia, ciekawe historie i wnioski dotyczące rozwoju osobistego. Wszystko opisane  w sposób, którego mu niezmiernie zazdroszczę i dążę by osiągnąć choć zbliżony poziom. Czytając jego teksty delektujesz się każdym zdaniem. Nie spieszysz się w obawie, że tekst niebawem się skończy. Wbrew pozorom blog nie jest TYLKO dla facetów. Kobiety znajdą tu również coś dla siebie. W końcu ładna buźka i jędrne piersi to nie wszystko prawda? Dowiecie się co kręci prawdziwych facetów. Gorąco polecam, zdecydowanie mój numer jeden !

Volantification – Chcesz więcej i możesz lepiej? Interesują Cie zdrowe relacje i związki? Pieniądze nie są dla Ciebie tematem tabu i wiesz, że są w życiu ważne? Trafiłeś w dziesiątkę! Jest to miejsce dla osób, które chcą podnieść jakość swego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego, a bazując na doświadczeniach Volanta, który chętnie się nimi dzieli,  bardzo prawdopodobne jest, że Ci się uda!

Księżyc po drugiej stronie świata – Patrycje „poznałem” na jednej z grup dotyczących podróży autostopem. Napisałem,  z jakimś zapytaniem, co zapoczątkowało naszą konwersacje, którą uwieczniła obietnica. Obietnica, że któregoś pięknego dnia spotkamy się na piwku w Chinach – bo dlaczego by nie? Ta młoda osóbka przywróciła mi trochę wiarę w ludzi swym nastawieniem do życia, ambicją i pięknymi marzeniami, przed których spełnieniem nie zatrzyma jej nic! Jeśli kochacie podróżować to miejsce czeka właśnie na was! Jeśli kochacie podróżować, a nie macie pieniędzy, tym bardziej zawitajcie na jej bloga. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji dotyczących podróżowania autostopem. A w podróżach tą formą transportu jest bez mała weteranką.

Mam nadzieję, że moje typy przypadną wam do gustu. Jeśli sami czytacie blogi osób, które mają wartościowe treści i rzutują na wasze pozytywne nastawienie do życia, zachęcam do zostawiania linków w komentarzach.

Pozdrawiam,

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *